Akce

"Měli jsme na víc" říká Daniel Dvořák, trenér chlapců

15.7.2019

 

Účast KCM Praha 2019 – chlapci na LODM 2019 v Liberci 23. – 28.6.2019.           

Ve dnech 23. – 28. června 2019 se družstvo KCM Praha chlapců zúčastnilo Her IX. letní olympiády dětí a mládeže, které se konaly v Liberci. V konkurenci výběrů čtrnácti krajů České republiky Praha uspěla a umístila se na 6. místě.

Ve skupině jsme předvedli velmi dobrý volejbal a postupovali jsme do čtvrtfinále ze druhého místa. Tam jsme bohužel podali ve velkém vedru proti nadšeně hrajícím Jihočechům náš nejhorší výkon a semifinálové brány nám zůstaly zavřeny.
Po vítězství s Královéhradeckým krajem a porážce s Pardubickým výběrem jsme obsadili šesté místo, což je po předvedené hře na turnaji trochu zklamáním.

 Tým tvořili nahrávači Ondra Fuksa a Václav Kouba, smečaři Matouš Bittner, Matěj Pastrňák, Vojta Kučera a Max Janeček, blokaři Šimon Melichárek, Jan Černý, Jan Hořejší a Tomáš Dvořák, univerzálové Martin Stöckbauer a Tomáš Tesařík.
Kluci vytvořili výbornou partu a na kurtu i mimo něj vzorně reprezentovali Prahu.

Obrovský dík patří všem pražským mládežnickým trenérům, kteří mladé volejbalisty objevili a vychovávají. Jedná se především o Jána Jordanova (Kometa), Filipa Malinu a Jirku Horneka (Lvi Praha), Ondru Pastrňáka (SK Prosek), Libora Bartůňka (Orion) a Ondru Dlouhého (SK Dansport). 

Na fotografiích družstvo chlapců hl.m. Prahy a záběry z akce.

 

ing. Daniel Dvořák, hlavní trenér KCM Praha 2019 - chlapci
Michal Hořejší, asistent trenéra KCM Praha 2019 - chlapci

 

 

6. Družstvo hl.m.Prahy.jpg
LODM Liberec 2019 001.jpg
LODM Liberec 2019 002.jpg