Akce

65. ročník volejbalové DŘEVĚNICE zve k přihlášce!

20.6.2018

 

Milí sportovní přátelé, volejbalová Dřevěnice ( www.volejbalovadrevenice.cz, Facebook: Volejbalova Drevenice  ), takto poutní místo antukových volejbalistů, je na prahu jubilejního 65. ročníku. Krásná tradice, že?! Připravujeme se zodpovědně, vylepšujeme a chystáme také některé změny v organizaci turnaje. Jaké? Možná trochu potěší ženskou elitní kategorii, která si finále zahraje na „televizním“ kurtu v neděli odpoledne, první tři týmy obdrží i finanční prémii za svůj výkon.

Další změnou je úprava programu při druhém hracím víkendu. Sobota bude určená volným soutěžím žen, startovat mohou týmy od krajského přeboru až po neregistrované a také mužů. Jejich kategorii budeme nově rovněž jmenovat jako „volnou“ a bude určena zejména hráčům krajských soutěží. V neděli budeme hrát jenom mixy. 

Praktické informace s aktuálním startovným najdete zde: http://www.volejbalovadrevenice.cz/zkusebni-stranka/prakticke-informace/

 

Přihlašujte své týmy!

STARTOVNÉ! V každé z kategorií ušetříte 100 Kč, pokud své týmy přihlásíte dopředu a zaplatíte na startovné na účet Sokolu Dřevěnice. Napište nám na mail volejbalova.drevenice@seznam.cz, zašleme Vám k tomu bankovní údaje. 

Největší a nejoblíbenější antukový turnaj letos oslaví své půlkulaté jubileum, tedy šedesát pět ročníků pořádaných v nepřetržité řadě ! Slavnostní zahájení pořadatelé plánují na první neděli okolo desáté hodiny, účast předběžně přislíbili představitelé Českého volejbalového svazu – předseda Marek Pakosta a místopředseda Jan Hronek. Nad turnajem převzal patronát předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval, takže se pořadatelé těší i na účast některého vysokého představitele tohoto orgánu. Tradičně dřevěnickým finančně pomáhá i krajský úřad Královéhradeckého kraje, takže i on bude zastoupen jistě na nejvyšší možné úrovni.

Prakticky již vyjednán je televizní přenos z finále elitní mužské soutěže, vypadá to zhruba na neděli 5.8. někdy okolo čtrnácté hodiny a z následného ženského finále bude pořízen přinejmenším záznam.

V loňském roce se nám osvědčil skákací hrad, který si naše děti moc oblíbily, tak ho letos opět postavíme vedle kurtů na plážový volejbal. Tyto kurty i hrad budou moci naše ratolesti plně využívat. Pro ty starší, kteří už toho moc nenaskákají, tu ale také něco máme. Zejména pamětníci slavné dřevěnické historie se těší na promítání filmu Historie Volejbalové Dřevěnice v archivních záběrech. O filmu jsme se také zmiňovali v předešlém článku, jsou to některé zcela unikátní záznamy od 50.let až po nedávnou minulost, třeba se tam někteří z vás uvidíte.

Takže – vážně se na na vás všechny těšíme ! Přijeďte si užít krásného antukového volejbalu, kde se v jednom dni sejdou třeba začínajíci kadeti na na sousedním kurtu renomovaní reprezentanti.

email: volejbalova.drevenice@seznam.cz