Akce

Dansport zve na prázdninový beach-kemp v Itálii!

7.4.2015

 

SK Dansport zve na prázdninový beach-volley kemp do Itálie !

Volejbalový klub SK DANSPORT zve volejbalové příznivce, kteří mají rádi beach a také milují nádherné pláže italského BIBIONE, na tradiční desetidenní plně zajištěný letní beach-volley kemp na začátku prázdnin v termínu 26. června - 6. července 2015. V příloze zveřejňujeme podrobný informační nabídkový leták, v němž se můžete seznámit se všemi detaily akce. Cena včetně dopravy, ubytování, stravování-plná penze, pronájmu kurtů, sportovního vybavení, kempového trička pro každého účastníka a trenérského zajištění ve známém přímořském středisku Bibione v apartmánovém komplexu VILLAGIO MICHELANGELO, kde jsou k dispozici i bazény, je 8 550 Kč.

V příloze je kromě všech důležitých informací rovněž předběžná přihláška a několik fotografií z této tradiční nádherné a hlavně úspěšné akce, na níž každoročně nechybí jak plné sportovní vyžití (tréninky, turnaje za přítomnosti zkušených trenérů beachvolejbalu), tak i rekreační a společenská stránka.

Zájemci o kemp zašlou přihlášku na adresu (poštou): SK Dansport Praha, Na Ostrohu 30, 160 00 Praha 6, nebo mailem na e-mail. adresu:  volejbal@skdansport.cz
Případné další informace na tel.: 605 279 179, 603 894 887

Ing. Daniel Dvořák, šéf SK Dansport Praha (7.4.2015).