Akce

I. kvalifikace 17. M-ČR hráčů + 50 - 7.2.2015 v Praze!

20.1.2015

I. kvalifikace XVII. mistrovství České republiky 2015 hráčů starších 50 let, hraná jako již 18. ročník Velké ceny Prahy superveteránů, je připravena! Turnaj se bude po mnohaleté přestávce, kdy se konal v krásné sportovní hale základní školy v Kunraticích, hrát na přání pražských týmů opět na palubovce 3 hřišť uvnitř sportovní haly Střediska tělesné výchovy a sportu Ministerstva obrany v Ruzyni, ul. Pilotů 217 v sobotu 7. února. Začátek turnaje je stanoven na 8:30 hodin.

K účasti bylo pozváno všech 8 týmů, přihlášených do letošní soutěže, pořádané komisí společenského významu ČVS, tedy: VK Brušperk, Jablonec n. Nis., Slavia Hradec Králové, VKV Pohořelice, Pražský Výběr, Pozdní sběr (Praha), Tuláci (Praha), Veteráni Zvičina, a také další družstva, která se zúčastnila loňských ročníků, letos se ale doposud nepřihlásila: Brno, Krušnohorci Ústí n.L., Severozápad, Třinec a Buštěhrad. Nyní organizační výbor očekává závazné přihlášky. V loňském "pražském" finále zvítězil tým Pozdního Sběru Praha nad Pražským výběrem, třetí skončilo Brno.

V příloze je pozvánka předsedy PVS Petra Voseckého pro družstva, Propozice turnaje, Adresář družstev a Rozpis letošního XVII. M-ČR veteránů + 50.

Pražský volejbalový svaz (20.1.2015).