Akce

Nová nabídka startu dívek v Itálii - září 2006

29.3.2006

Přeji dobrý den, dnes se na Vás obracím s novou nabídkou  na týdenní volejbalové soustředění na Riviéře, které vrcholí turnajem Finale 2006. Jedná se o kategorie dívky C a B – regional (8 týmu) a dívky mladší 16 let (také 8 týmů). Areáal trénování je ve Finale Ligure (region Savona), přímo u moře. Na trénováni je k dispozici: několik hřišť krytých i nekrytých a písečná pláž, které propůjčí k užívání tamnější sportovní organizace na týden od 9.9.2006 do 15.9.2008, a 2-3 skupiny italských volejbalistek. Turnaj se koná ve dnech 15.,16.,17.9.2006. Kromě italských týmů se zúčastní Švýcarky, Francouzky a letos snad i Alžířanky. Ubytování pro české dívky je zajištěno v areálu asi 5 km od Finale Ligure, na kopci. Kapacita je 50 osob. Koupelny a kuchyň (buď si budou vařit samy nebo musejí mít s sebou kuchaře). Cena je 8 euro/osoba/noc. Musejí mít také vlastní prostěradla a ručniky.

Organizátoři turnaje nabízí českému sportovnímu klubu, který projeví konkrétní zájem - zápisné zdarma (normalni cena: 50 euro/tým). Další nezanedbatelný aspekt: město Finale má zájem na propagaci teritoria: zajistí českým dívkám několik odpoledních výletů (janovské akvárium a jiné turistické atrakce). Jako překladatelka, organizátorka i doprovod bude funogovat paní Nina Bedřichová (ovládá český jazyk).

Pražský volejbalový svaz zprotředkuje případnému zájemci z řad pražských družstev mládeže kontakt s organizátorkou akce. Svůj zájem hlaste prosím na sekretariát PVS - tel. 261 222 619, anebo prostřednictvím e-mailu na adresu: vosecky@volejbal.cz

Petr Vosecký, sekretář PVS