Akce

Turnaj PVG má dnes - 11. 11. - uzávěrku registrací

11.11.2019

Turnaj Prague Volleyball Games přilákal mladé volejbalisty ze sedmi zemí
Na pondělí 11. listopadu byla naplánována uzávěrka registrací na druhý ročník Prague Volleyball Games. Turnaje se zúčastní více než osmdesát družstev ze sedmi evropských zemí. „S účastí jsme spokojeni, budeme mít nejméně o třicet procent víc družstev než v loňském ročníku,“ vypočítal ředitel soutěže Martin Lébl.

Největší turnaj volejbalové mládeže ve střední Evropě oslovila kluby napříč celou Českou republikou i řadu kvalitních zahraničních týmů. Chybět nebudou družstva z volejbalové akademie polského Jastrzebie-Zdrój či reprezentační výběry Rakouska a Slovenska. Všechny čtyři věkové kategorie obsadí špičkový bavorský klub TSV Grafing Volleyball. „Je vidět, že ve volejbalovém prostředí je poptávka po takovémto turnaji, a doufám, že si všichni účastníci tento ročník užijí,“ svěřil se Lébl.

Turnaj Prague Volleyball Games zaujal také sportovní osobnosti. Ambasadory druhého ročníku jsou reprezentantky Helena Havelková a Michaela Mlejnková a vítěz Champions League a klubový mistr světa György Grozer. Záštitu nad akcí převzal mimo jiné resort Ministerstva obrany České republiky. „Druhému ročníku Prague Volleyball Games přeji především hodně spokojených dětských tváří, co nejméně komplikací při přípravě i průběhu turnaje, žádná zranění a aby byl tento ročník minimálně stejně úspěšný jako ten loňský,“ vzkázala náměstkyně ministra obrany Kateřina Blažková.

Turnaj Prague Volleyball Games se uskuteční v několika halách české metropole od 27. do 29. prosince. Finálový blok hostí stejně jako loni aréna extraligových Lvů Praha na Lužinách.


www.praguevolleyballgames.cz

 

 

PVG.jpg