Akce

Tým dívek Prahy získal stříbrnou medaili na LODM !!!

13.7.2017

 

Ve dnech 24. – 29. června 2017 se družstvo KCM Praha dívek zúčastnilo Her VIII. letní olympiády dětí a mládeže, které se konaly v Brně.
Výsledky všech zápasů naleznete na odkazu: http://odm.olympic.cz/2017. Děvčata vyhrála skupinu B. Poté zázračně obrátilo vývoj čtvrtfinálového zápasu s Jihočeským krajem. V semifinále jsme porazili děvčata z kraje Vysočina. Ve finále jsme se před zaplněnou halou poté utkali s favoritem turnaje, krajem Libereckým, který jsme ve skupině porazili 2:0. Bohužel ve finále se situace obrátila a my prohráli 2:1. Tímto jsme získali stříbrné medaile.

Velmi děkuji děvčatům za předvedený výkon a vzornou reprezentaci Hlavního města Prahy. Velký dík patří i rodičům a zejména oddílovým trenérům, kteří děvčata vychovali.

Fotografie KCM_001:
Horní řada zleva: Laura Hrečínová, Denisa Jalovcová, Martina van Gorp, Tereza Tomanová, Anna Kuželová, Štěpánka Kmoníčková
Spodní řada zleva: Karla Poloučková, Kateřina Špálová, Marie Anna Červenková, Aneta Bartošová, Aneta Bízková a Rozálie Lautnerová.

Jménem výboru Pražského volejbalového svazu vyjadřuji obrovskou radost z úspěchu "stříbrných" děvčat volejbalového týmu hl. m. Prahy na Letní olympiádě dětí a mládeže v Brně a upřímně celému kolektivu hráček i trenérů blahopřeji !

PaedDr. Petr  Vosecký, místopředseda PVS.