Akce

Úspěšný turnaj mládeže Final Four 2020 i přes nepřízeň počasí!

23.6.2020

V sobotu 20. 6. 2020 se uskutečnil II. ročník turnaje Final Four o pohár předsedy PVS. Přestože nám počasí nepřálo a vydatně pršelo, podařilo se turnaj odehrát v tzv. suché variantě ve sportovní hale Dolní Břežany, kde sídlí náš volejbalový oddíl Orion Praha. Díky včasné reakci organizátora turnaje TJ ABC Braník, zastoupeném Jakubem Léblem, došlo k rychlému přesunu účastníků z hřišť ABC Braník do Dolních Břežan. Turnaj uskutečněný v příjemném a důstojném prostředí byl velmi zdařilým zakončením volejbalové sezóny mládeže, kterou narušila pandemie COVID-19.

Vynikající atmosféra, dobrý sport a celkově vydařená akce, která proběhla pod patronátem PVS a Pražské plynárenské a. s., jako partnera akce. Poděkování patří především Jakubovi Léblovi za přípravu a organizační zajištění akce, Radce Mihaličkové za zajištění sportovní haly, Daně Vaiglové a Sašovi Mrázovi za organizaci akce na místě samotném.

Po skončení turnaje předal předseda PVS Jiří Olšiak ceny vítězným družstvům a jednotlivcům ceny za nejužitečnějšího hráče (viz. foto). Při závěrečném ceremoniálu proběhlo i vyhlášení výsledků Mistrovských soutěží PVS dívek, kterým předal medaile a diplomy za celoroční soutěže předseda PVS. Poděkovat se sluší všem zúčastněným družstvům, trenérům a v neposlední řadě rozhodčím, kteří byli nedílnou součástí celé akce. Zároveň nás potěšilo, že jsme po roce viděli všechny mládežnické kategorie volejbalistek a volejbalistů pohromadě.

V příloze fotogragie z průběhu slavnostního vyhlášení výsledků turnaje.

Pražský volejbalový svaz (23.6.2020).