Akce

Velice úspěšná Velká cena Prahy 2019 MINI barev!

8.4.2019

Úspěšné představení nové generace volejbalových talentů! Turnaje čtyř barev v rámci Velké ceny Prahy 2019 minivolejbalu se zařadily mezi historicky nejúspěšnější akce Pražského volejbalového svazu v posledním desetiletí! Soutěží konaných za vydatné organizační spolupráce VK Lvi Praha a TJ Tatran Střešovice ve sportovní hale SC Lužiny se totiž ve dvou hracích dnech zúčastnilo celkem 98 družstev pražských volejbalových klubů! V sobotu 30. března nastoupilo v turnajích těch nejmladších věkových kategoriích - barev žluté a oranžové - po 28 týmech, v neděli 31. března pak v těch starších kategoriích - červené a zelené - dalších 42 týmů.

Úžasná atmosféra musel nadchnout každého, kdo chtěl vidět nejmladší volejbalistky a volejbalisty v akci, neboť zápal, bojovnost a nadšení byly hlavními prvky ohromného množství utkání v každém z hrcích dnů. Je třeba také smeknout  před organizátory, kterým se podařilo zvládnou tuto monstrózní akce. Díky patří především vedoucím turnajů - Evě Drešerové a Janě Hromádkové, za účinnou technickou pomoc pak extraligovému týmu mužů v čele s trenérem Tomášem Pomrem.

V příloze zveřejňujeme celkové výsledky všech turnajů barev, zde zvýrazníme alespoň šest nejlepších týmů barev:

ŽLUTÁ - 1. VK LVI PRAHA A, 2. PVK OLYMP PRAHA A, 3. VK LVI PRAHA B, 4. PVK Olymp B, 5. SK Dansport A, 6. SK Meteor A.

ORANŽOVÁ - 1. VK LVI PRAHA C, 2. VK LVI PRAHA B, 3. SK PROSEK A, 4. Sokol Vršovice, 5. PVK Olymp A, 6. Sokol Vršovice A.

ČERVENÁ - 1. TJ ORION PRAHA B, 2. TJ ORION PRAHA A, 3. SK KOMETA PRAHA A, 4. VK Lvi A, 5. SK Dansport A, 6. TJ Orion C.

ZELENÁ - 1. TJ ORION PRAHA A, 2. SOKOL HORNÁ POČERNICE A, 3. VK LVI PRAHA A, 4. Tatran Střešovice, 5. SK Kometa A, 6. SK Dansport.

Nejlepší tři týmy z každé barvy obdržely z rukou předsedy Pražského volejbalového svazu PaedDr. Jiřího Olšiaka svazové poháry, všechny družstva dostala diplomy za umístění a všichni zúčastnění drobné dárky. A na závěr: byla to opravdu s přispěním všech velice vydařená akce, která významně posloužila dalšímu rozvoji volejbalové mládeže v hl.m. Praze!

Komise mládeže PVS (5.4.2019).