Akce

Velkou cenu Prahy mladších žákyň vyhrálo Studio!

18.9.2018

S malým zpožděním můžeme informovat pražskou volejbalovou veřejnost, že turnaj Velké ceny Prahy 2018 mladších žákyň vyhrálo po zásluze favorizované družstvo Studia Sport A před druhým Orionem Praha A a třetím v pořadí týmem TJ ABC Braník. Právě "bronzová" příčka týmu Braníku byla asi největším překvapením poměrně širokého "startovního pole", tvořeného 16 družstvy.

Na kvalitní hře většiny týmů se také podepsalo příznivé počasí po celý den. Všechna družstva obdržela diplomy, nejlepší tři týmy pak poháry Pražského volejbalového svazu.

Výsledky - celkové pořadí VC Prahy 2018 mladších žákyň: 1. Studio Sport A, 2. TJ Orion Praha A, 3. TJ ABC Braník, 4. SK Slavia - volejbal, 5. SK Dansport Praha, 6. PVK Olymp Praha A, 7. Studio B, 8. SKŠ ZŠ Mikulova Praha A, 9. SK Meteor Praha, 10. Olymp B, 11. SK Kometa Praha, 12. TJ Tatran Střešovice, 13. SAVO Praha, 14. ZŠ Mikulova B, 15. Orion B, 16. SK JOKY.

Při slavnostním ceremoniálu v závěru turnaje byly vyhlášeny nejlepší hráčky turnaje: blokařka - Kristýna Ouředníková (Studio), nahrávačka - Markéta Mikulecká (Orion A), smečařka - Natálie Léblová (Braník), mejlepší hráčka turnaje - Kateřina Pavelková (Orion).

Fotografie družstev na 1.-3. místě, nejlepších hráček turnaje a momentky ze hry jsou přílohou tohoto komentáře.

Z podkladů ředitele turnaje Tomáše Jandery zpracoval Petr Vosecký (17.9.2018).