Beachliga

V sobotu 19. ledna zahajuje pražská juniorská beachliga!

15.1.2013

Pár upřesňujících informací z Beachklubu Pankrác k prvnímu turnaji nově zahajované Pražské juniorské beachligy, který je na pořadu soboty 19. ledna:

Přihlašovat se lze na našich stránkách – minibeach je na stránkách jeden, rozdělení dle věku uděláme na místě, případně ostatní kluby pošlou e-mail se seznamem dvojic.

Ohledně věku platí zásada, že platí včetně daného data narození, tzn. například do 9 let: mohou hrat všichni, kterým je méně než 10 do 20.1.2013 atd.

 

Časy startů:

V 9 hodin přehazovaná, v 11 hodin minibeach a ve 13 hodin juniorky a junioři (pokud bude hodně juniorek a juniorů, ještě možná jednu kategorii posunu)

Na turnaj jsou vyčleněny 3 kurty malé haly, ve velké hale bude probíhat mixová extraliga, takže je v případě dlouhé chvíle na co se dívat.

 

Na turnaj máme kromě organizátora a trenérů zajištěny samozřejmě ceny, diplomy a fotografa, takže po turnaji pak najdete fotografie na facebookové stránce beachklubu (zhodnocující článek o turnaji po turnaji umístíme jak na stránky, tak pošleme na CVF a PVS).

 

Díky za pozornost a těším se v sobotu na Pankráci na setkání!

 

Saša Mráz

 

Beachklub Pankrác

e-mail: sasa@beachklub.cz

gsm: 603 77 88 92

www.beachklub.cz