Dokumenty

INFORMACE/zásady k soutěžím mládeže PVS 2020/2021 + Přihláška-NÁVOD

9.6.2020

Vážené, vážení členové Pražského volejbalového svazu, v přílohách k tomuto článku Vám nabízíme důležité soutěžní dokumenty pro přihlášení družstva mládeže a jeho přípravu k soutěžím mládeže Pražského volejbalového svazu 2020/2021:
1) INFORMACE k soutěžím mládeže PVS 2020/2021
2) Elektronická přihláška do soutěže PVS 2020/2021-NÁVOD

Poznámky:
Text INFORMACÍ ... i NÁVOD k postupu při přihlášení vašeho družstva si pečlivě přečtěte, abyste mohli splnit všechny podmínky pro přijetí přihlašovaného družstva do některé za soutěžních kategorií PVS 2020/2021.

Poprvé jsme také umožnili přihlásit se elektronicky prostřednictvím VISu ČVS do soutěže Minivolejbalu dívek, a to pod stanoveným kódem soutěže: PP-MODRY-MINI.

Na rozdíl od minulých let nyní nejsme spolu s komisí mládeže PVS schopni předložit vám termíny kvalifikací, následně prvních soutěžních kol ani turnajů VC Prahy.
Příčinou je fakt, že komise mládeže PVS ještě neobdržela termínový kalendář ČVS, takže logicky nemohla zpracovat Harmonogramy našich soutěží. Věříme, že ještě před uzávěrkou přihlášek budeme movi do konce měsíce června chybějící obvyklé údaje a termíny doplnit.

Přejeme Vám úspěšné přihlášení do našich soutěží příštího soutěžního období!


PaedDr. Petr Vosecký    Ing. Daniel Dvořák     Barbora Caithamelová
předseda STK PVS         předseda KM PVS          sekretářka PVS