Dokumenty

Zařazení družstev do soutěží dospělých PVS 2017-18

13.7.2017

 

Vážení členové Pražského volejbalového svazu, informujeme Vás, že sportovně-technická komise Pražského volejbalového svazu (STK PVS) projednala a zkontrolovala doručené elektronické přihlášky družstev z Podatelny VISu ČVS do soutěží dospělých PVS 2017/18, které byly podány ve stanovené lhůtě do 30. června t.r.

Po projednání požadavků družstev na střídání či souběhy družstev na domácích hřištích STK PVS r o z h o d l a    o zařazení  družstev a zpracovala rozlosování soutěžních skupin – viz níže uvedený soutěžní dokument v příloze tohoto článku:

ZAŘAZENÍ  DRUŽSTEV  DO  SOUTĚŽÍ  DOSPĚLÝCH  PVS  2017/2018.

Ve sporných případech si STK PVS vyžádala konzultace s kontaktními osobami družstev. Na základě dohod některých týmů v případech, kdy se družstvo již nově nepřihlásilo do kvalifikované soutěžní třídy, komise rozhodla o náhradním řešení tak, aby byly naplněny především vyšší úrovně soutěží. STK upozorňuje, že případné opravy či změny v nasazení čísel pro družstva už nyní nelze měnit vzhledem k velkému množství na sebe navazujících střídání a souběhů.

V následující dnech bude rozlosování soutěžních skupin prostřednictvím využití elektronických přihlášek družstev převáděno do skupin ve VISu ČVS do složky PRAHA, Soutěže dospělých 2017/18, kód Soutěže a přidělována práva kontaktním osobám k soutěžím.

ROZPIS soutěže (text) s přílohami  bude zaslán všem vedoucím družstev, další dokumenty očekávejte do 25.7.2017. 

P.S. Ve dnech 14. – 21.7.2017 bude z důvodu čerpání dovolené kancelář PVS mimo provoz.

V Praze dne 13.  7. 2017

 

PaedDr. Petr Vosecký v.r.                           Barbora Caithamelová

předseda STK PVS                                          sekretářka svazu