Junioři

Liberec vítězem Velké ceny Prahy juniorů a kadetů

5.9.2017

V neděli 4. září se uskutečnila Velká cena Prahy kadetů a juniorů na volejbalových kurtech TJ Praga ve Vysočanech. Na pěti kurtech během celého dne probíhala bitva hráčů o celkové vítězství v letošním ročníku. Nutno podotknout, že se některá družstva vrátila z letní přípravy, proto výkony hráčů v některých utkáních ještě nebyla stoprocentní, ale i tak jsme mohli sledovat hezké a bojovné zápasy. Poslední utkání ve skupinách o umístění přerušil déšť a tak o těchto výsledcích musel rozhodnout los.
Vítězem turnaje se stalo družstvo Dukly Liberec A, které odehrálo všechny své zápasy na hřišti a ve tříčlenné finálové skupině porazilo Prosek A i ČZU A 2:1.
Kaňkou turnaje byla neúčast rozhodčích - zúčastnili se pouze 2, z nichž jeden přišel o více než hodinu později, a to se hrálo na pěti kurtech..
První družstvo obdrželo pohár a hráči prvních tří týmů dostali dorty, balíčky a limonády.

Pořadí VC Prahy 2017: 1. Liberec A, 2. Volley Team ČZU A, 3. SK Prosek A, 4. TJ Orion Praha, 5. Liberec B, 6. TJ Slavia Hradec Králové, 7. SK Dansport A, 8. SK Prosek B, 9. Volley Team ČZU B, 10. SK Prosek C, 11. Karlovarsko, 12. SK Dansport B.

Jiří Hornek, za pořadatele.