Juniorky

4. kolo juniorek překvapivě pro Meteor - Dansport udržel vedení!

28.1.2020

Velkým šokem pro účastnice turnaje I. ligy čtvrtého kola pražského přeboru juniorek, al i pro další zájemce o výsledky této věkové kategorie, byla nejen hra, ale i turnajový výsledek. Skupinu totiž překvapivě pro všechny vyhrál celek SK Meteor Praha, který teprve nyní do I. ligy postoupil, a zejména drtivým vítězstvím 2:0 (19,23) nad dosavadním lídrem soutěže Dansportem (48 bodů) si udělal docela jméno! v turnaji druhé Nebušice sice prohrály s Dansportem 0:2 ((-6,-23), ale při stejných bodech nakonec získaly 2. místo a v celkovém bodování se Dansportu přiblížily už jen na jeden bod! Naopak dívky SK Hamr (46) svým čtvrtým místem ve skupině sestupují do II. ligy pátého kola a zmenšily tak svoje naděje na zisk lepšího umístění než bronzových medailí v přeboru Prahy.

Podrobné výsledky a tabulku celkového bodování najdou návštěvníci našeho webu v přílohách, jen dodáváme, že výsledky II. ligy najdou na odkazu na VIS: http://www.cvf.cz/souteze/soutez/?soutez=PP-JKY&skupina=pp-jky-4-b.