Juniorky

Pražské juniorky zahajují 17.10. na Španielce a ZŠ Mikulova

15.10.2015

Konečně i některé z družstev, patřících do I. ligy pražského přeboru juniorek, vyslyšelo několik urgencí vedoucí soutěže Dany Vaiglové a přihlásilo se po 14 dnech "usilovného ostentativního mlčení" k jeho pořadatelství! Poděkování ostatních týmů - Komety B, SAVO Praha a Orionu Praha ve skupině tedy míří k SK Španielce Řepy, jejíž družstvo se pořádání ujalo. Zde se bude hrát v sobotu 17. října od 9 hodin a úvodním střetnutím bude souboj domácí Španielky s Kometou B.

To ve druhé skupině bylo o uspořádání rozhodnuto již daleko dříve, neboť velice agilní klub SKŠ ZŠ Mikulova se nabídl jako organizátor II. ligy ihned po skončení kvalifikace a tak plánovaný souboj družstev domácí "Mikulovky", Sokola Kobylisy, Tatranu Střešovice B a Uhříněvsi se mohl připravovat v klidu. V sobotu se však bude hrát až od 14 hodin a to ve dvou tělocvičnách najednou, neboť dopoledne je pronájem sjednán jinému partnerovi, nezaviněně pořadatelů ze sportovního klubu školy.

V příloze jsou znovu výsledky kvalifikačních skupin a rozpis 1. kola (vedoucí Dana Vaiglová). Doufejme na závěr spolu se soutěžní komisí mládeže, že příště už nebude nutné připravovat nějaké "drsné" sportovně-technické řešení situace, kdy se žádné ze zúčastněných týmů skupiny některého soutěžního kola nebude mít ani 4 dny před jeho konáním k uspořádání přebornického turnaje.

Soutěžní komise mládeže (15.10.2015)