Kadeti

Kadeti Dansportu A překvapivě vyhráli 3. kolo!

7.12.2015

Velice překvapující výsledky přineslo třetí kolo přeboru Prahy kadetů. Jinými slovy: oproti předcházejícím kolům nezůstal prakticky "kámen na kameni"! Dosud vedoucí celek volleyball.cz ČZU Praha "B", který vyhrál obě kola, získalů jen dva body za 4. místo, celkově druhý SK Dansport "A" poprvé turnaj vyhrál a dotáhl se tak bodově právě na ČZU B (oba týmy po 12 bodech), SK Prosek po předcházejícím pátém místě byl nyní druhý a upevnil si tak celkovou třetí pozici s 9 body. Kolektivy na 4. - 5. místě Dansport B a Kometa si ve třech odehraných kolech vyměnily pozice na 3. - 5. místě a mají tak stejně -  6 bodů v celkovém bodování. Jsme zvědavi, jakým směrem se bude vývoj soutěže nejstarší věkové kategorie pražské soutěže chlapců 2015/16 ubírat? Výsledky - viz přílohy.