Kadetky

2. kolo přeboru kadetek - Kavčí Hory znovu vítězně!

13.11.2017

Spletl se ten, kdo se domníval po prvním kole pražského přeboru kadetek, že turnajová výhra týmu Kavčích Hor v I. lize soutěže byla náhodná. Právě naopak, toto nadějné sebevědomé družstvo předvedlo i ve druhém kole výborné výkony, porazilo všechny své soupeře a zvýšili tak svůj náskok před druhým Dansportem již na dva body! Paradoxně přitom hráčky Kavčích Hor ztratily jediný set ve výborném utkání se čtvrtým, sestupujícím Olympem B (2:1 po setech 24:26, 25:22, 15:10). Další dvě utkání jak s 2. dansportem, tak i s Orionem už vyhrálky jasně vždy 2:0. Pořadí v turnaji 2. kola je naprosto shodně s celkovým bodováním, kde za vedoucím celkem VO Kavčí Hory (24 bodů), je 2. Dansport (22), 3. Orion Praha ((20) a 4. PVK Olymp Praha (17).

Druhou ligu vyhrálo zaslouženě družstvo SAVO Praha (6. místo - 15) před VO Kavčí Hory B (5.- 16) a Spikes Nebušice (8.- 10), 4. místo zde patřilo Studiu Sport (7.- 11), které sestupuje do III. ligy třetího kola. Turnaj třetí ligy ovládl popravé tým Beachklubu Ládví před SK Slavia Praha, tabulku uzavírají Kometa Praha B spolu se SKŠ ZŠ Mikulova Praha. Dokumentaci připravila vedoucí soutěže Dana Vaiglová.