Kadetky

5. kolo kadetek bude spěšnější pro Kometu nebo pro Dansport?

3.2.2020

Také v pražském přeboru kadetek vrcholí boje o co nejlepší umístění nejen favorizovaných družstev Komety C, dosavadního lídra soutěže (59 bodů) a druhého Dansportu (57), ale i dalších týmů v pořadí. Budou k tomu mít optimální příležitost v neděli 9. února, kde se na čtyřech hřištích odehrají boje čtvrtého soutěžního kola.

Určitě nejzajímavější bude jistě průběh turnaje I. ligy, který se bude konat v tělocvičně základní školy U Obory ve Vachkově ulici v Uhříněvsi. Tam budou startovat kromě výše uvedených nejlepších dvou týmů soutěže ještě "domácí" Studio Sport a Beachklub Ládví. Ve II. lize na Španielce se utkají družstva Petřin, Olympu C, Orionu B a Španielky B.

Turnaj třetí ligy se uskuteční v tělocvičně ZŠ Mikulova a hrát zde budou domácí ZŠ Mikulova B, Slavia Praha, Kometa A a Meteor B. Čtvrtou ligu pak bude hostit Kometa B v tělocvičně ZŠ Glowackého 6 v Praze 8 a účastníky budou SAVO Praha, Kometa B a Orion C. Kromě turnaje III. ligy, který začíná v 10 hodin, začínají ostatní v obvykliu dobu - 9 hodin.

Komise mládeže PVS.