Kadetky

Vítězkami 1. kola přeboru kadetek - VO Kavčí Hory!

16.10.2017

Zatímco v kategorii juniorek předčily hráčky Dansportu své sokyně z Kavčích Hor, v 1. kole přeboru Prahy kadetek 2017/18 to dopadlo naprosto obráceně - hráčky VO Kavčí Hory "A" své největší soupeřky z Dansport porazily 2:0 po setech 25:19, 25:23 a bez ztráty setu skupinu I. ligy vyhrály! Na druhém místě skončily právě kadetky SK Dansport před 3. Orionem Praha a čtvrtým družstvem v pořadí  - "B" týmem VO Kavčí Hory.

Družstvo VO Kavčí Hory B v první lize nahradí ve 2. kole soutěže vítěz druhé ligy Olymp B, který vyhrál skupinu před družstvy SAVO Praha, Studio Sport a SK Slavia Praha. Slavia opuští svoje místo ve II. lize a nahrazena bude postpujícím z ligy třetí - družstvem Spikes Nebušice. Podrobné výsledky a tabulku celkového pořadí po prvním kole (dokumenty zpracovala vedoucí soutěže Dana Vaiglová) najdou návštěvníci našeho webu v přílohách k článku.