Kadetky

Výsledky 3. kola přeboru Prahy kadetek

9.12.2015

Nedalo se nic dělat, jeden z obou vedoucích týmů tabulky přeboru Prahy kadetek - Orion nebo Dansport - musely jít po 3. kole do samostatného vedení. A byl to Orion, jehož hráčky lepším závěrem vyhrály první dramatický set vzájemného souboje 25:23 a uklidněny poté vyhrály hladce i druhý set 25:19 a výhrami v dalších utkáních s celkem SAVO B 2:1 a s Kometou A 2:0 se "utrhly" od turnajového a celkového 2. místa Dansportu (31 bodů) o jeden bod. S velkým odstupem za těmito dvěma favority následují třetí SAVO Praha B s 25 body a SK Kometa Praha s 23 body, ta ovšem jako čtvrtá v pořadí turnaje sestupuje do II. ligy.

Druhou ligu vyhrálo sice překvapivě, ale naprosto zaslouženě Studio Sport (7.m. - 14 bodů), před ZŠ Mikulova (6.m. - 17 b.) a celkově 8.- 9. SK Eko (13). Až do III. ligy sestupuje SAVO A (5.- 21 b.), které tím určitě ztratí svoji pěknou dosavadní pozici. Ze třetí ligy postupuje celkově 8.- 9. Olymp B (13), 10. je SK BU Hostivař se šesti body, poslední příčku obsazuje Kometa B se 3 body. V přílohách jsou podrobné výsledky a tabulky (vedoucí soutěže - Mgr. Dana Dvořáková).