Kadetky

Závěr přeboru kadetek Na Šutce 17. března!

14.3.2019

O nadcházejícím víkendu budou na pořadu závěrečné turnaje soutěží mládeže PVS 2018/19. Kromě mladších a starších žákyň, jejichž soutěžní kola se odehrají o víkendu 23. - 24. 3. t.r., se vloží do svých posledních mistrovských utkání hráči a hráčky všech ostatních pražských přeborů. Jedním z nich bude také poslední 6. kolo pražského přeboru kadetek, jehož čtyři skupiny se budou hrát v neděli 17. března t.r. takto:

Turnaj I. ligy, ve kterém se bude hrát "pouze" o nejčestnější výsledky, neboť karty jsou již vcelku rozdány (píšeme o nich v předcházejícím článku v rubrice Kadetky), se koná v tělocvičně ZŠ Na Šutce a zúčastní se jej družstva Kavčích Hor, lídra tabulky a jasného nového přeborníka Prahy, dále Olympu B, Meteoru A a Komety A. Po skončení posledního utkání skupiny proběhne slavnostní předání cen nejlepším družstvům přeboru Prahy!

Skupina II. ligy se sejde ve sportovní hale ZŠ U Obory v Uhříněvesi, kde domácí Studio Sport hostí celky Dansportu, Slabie Praha a SK Hamr - začátek zde je  v 10 hodin na rozdíl od všech ostatních turnajů, kde se bude začínat v 9 hodin.

Třetí liga bude hrát svoje zápasy v tělocvičnách ZŠ Mikulova na Opatově a konečně turnaj IV. ligy se bude konat v ZŠ Glowackého v Praze 8 za účasti týmů Orionu B, komety B a Komety E (na 3 vítězné sety!), v příloze nabízíme podrobný rozpis posledního kola a tabulku celkového bodování soutěže po pěti odehraných kolech.

Komise mládeže PVS (13.3.2019).