Kondiční trénink

Metodický list č. 9 - Vybrané aspekty kondičního tréninku mládeže

22.10.2013

Miloslav Ejem, CSc, jeden z nejuznávanějších českých odborníků na kondiční přípravu ve volejbalu, připravil pro pražské trenéry mládeže zajímavý článek ve formě Metodického listu č. 9 na téma: "Některé aspekty kondiční přípravy mládeže ve volejbalu. Ten najdete jednak v příloze, jednak na tomto odkazu ve vyhledávači spolu s videi a s obrázky, které jsou v odborné stati citovány, resp. komentovány: 

https://drive.google.com/folderview?id=0B2GABb2epxg5UXAxV2VWZjNLbnM&usp=sharing.

Všem vřele doporučujeme si odbornou stať přečíst jako příspěvek k dříve vydaným Metodickým listům na toto anebo podobné téma. Upozorňujeme, že zejména úplné videové záznamy je možné spatřit pouze na uvedeném odkazu.

Jen závěrem dodáváme, že teoretické přednášky, ale praktické tréninkové lekce na téma "kondiční příprava volejbalu mládeže" Miloslava Ejema lze shlédnout na každoročních školeních trenérů volejbalu III. třídy, které náš metodický úsek Pražského volejbalového svazu pořádá a jehož jedním z lektorů uznávaný expert - Miloslav Ejem - pravidelně bývá.

Pro zájemce o školení jen dodáváme, že další z běhů školící akce trenérů připravuje metodický úsek na jaro roku 2014. Vážní zájemci o účast mohou poslat svůj kontakt pro zaslání včasných informací na adresu: praha@volejbal.cz

 

PhDr. Rostislav Vorálek, Ph.D., vedoucí metodického úseku PVS.