Minivolejbal

KP barevného Mini pro ČZU, Kometu a Olymp!

20.1.2015

Volleyball.cz ČZU Praha B ve žlutém minivolejbalu, SK Kometa Praha A v oranžovém a PVK Olymp Praha A v červeném Mini - tyto týmy ovládly svoje kategorie krajských přeborů Prahy, které se konaly v neděli 11. ledna 2015 jako součást tradiční volejbalové akce pořádajícího klubu "Novoroční Kometa 2015".

Na hřištích tělocvičen základní školy Na Šutce se sešel dosud rekordní počet družstev - celkem 48 týmů, 12 jic bylo v Mini žlutém, a po 18 družstvech v oranžovém a v červeném Mini. Ze skupin a po nadstavbě vykrystalizovalo pořadí, kterému vévodí vždy tři nejlepší družstva v kategoriích?

Žlutý Mini: 1. ČZU B, 2. Olymp "Chlupovka" A, 3. ČZU A,   Oranžový Mini: 1. Kometa A, 2. Orion A, 3. ČZU A    Červený Mini: 1. Olymp A, 2. Olymp C, 3. Olymp D. Další pořadí - viz výsledková listina v příloze k článku. Prvních sedm družstev v kategorii postupuje do oblastního kola přeboru České republiky 2015. Prvních sedm týmů v kategorii obdrželo diplomy, nejlepší 3 družstva přebornické medaile. Přejeme všem účastníkům další volejbalové úspěchy! Celá akce měla kromě sportovního i značný společenský význam, neboť za přítomnosti vedení Městské části Prahy 8 a vední školy byl členem správní rady ČVS Dr. Petrem Judo předán základní škole Na Šutce čestný titul " Partnerská škola ČVS".

Dana Vaiglová, ředitelka soutěží, SK Kometa Praha.