Minivolejbal

KP MINI barev: žlutá pro Vršovice, červená pro VK Lvi!

27.1.2020

V neděli 26. ledna t.r. se v tělocvičnách základní školy Na Šutce odehrály krajské přebory hl. m. Prahy v barevném minivolejbalu, přesněji ve dvou z pěti barev projektu Českého volejbalového svazu. Pod tradičním názvem "Novoroční Komety" se střetla družstva žlutého a červeného minivolejbalu a jak jsem již dříve uváděli, startovalo 24 celků žlutého a 29 červeného MINI (přebory ostaních dvou barev - oranžové a zelené jsou na programu dne 18. - 19. 4. 2020).

Organizátoři v čele s krajskou koordinátorkou minivolejbalu Mgr. Kristýnou Kůtovou připravili harmonogram a rozpis pro 4 základní skupiny žluté barvy po 6 družstvech, v červené barvě pak 5 základních skupin po 6. Z těchto skupin pak družstva na stejných místech ve skupinách odehrála utkání finálových skupin o celkové umístění.

Celá obrovská akce dopadla podle očekávání: na výbornou díky disciplinovanému přístupu vedoucích a trenérů/ek/ týmů, díky skvělé organizaci a tak na závěr mohly být slavnostěn vyhlášeny výsledky, předány medaile přeboru Prahy nejlepším třem týmům v každé soutěžní kategorii a diplomy a drobné dárky všem zúčastněným. Podrobné výsledky a tabulky všech skupin včetně finálových nabízíme v přílohách k článku, na tomto místě uvádíme pořadí vždy 7 nejlepších družstev, která mají právo postupu do oblastního kola republikové soutěže Minivolejbalu v barvách 2020.

Žlutý MINI (tučně medailisté): 1. Sokol Praha Vršovice B, 2. TJ Orion Praha A, 3. SK JOKY Prahy A, 4. SK Dansport Praha C, 5. VK Lvi Praha C, 6. SK Kometa Praha C, 7. SK Meteor Praha A.

Červený MINI: 1. VK Lvi Praha B, 2. TJ Orion Praha A, 3. TJ Orion Praha B, 4. SK Kometa Praha C, 5. SK Kometa Praha D, 6. SK JOKY Praha A, 7. VK Lvi Praha C. 

Blahopřejeme novým přeborníkům hl. m. Prahy a oceňujeme umístění dalších medailistů. Současně si vážíme výsledků všech zúčastněných, neboť věříme, že vydali všechny svoje síly a umění k co nejlepšímu výkonu. Díky všem trenérům a trenérkám, kteří pečují o rozvoj herních dovedností u těch nejmladších volejbvalových talentů.

Na fotografii zúčastněné týmy.

Komise mládeže PVS (27.1.2020).