Minivolejbal

Kvalifikace minivolejbalu dívek 23.9. na Meteoru!

20.9.2017

Kromě víkendových soutěží juniorek a kadetek bude sobota 23. září t.r. také hracím dnem kvalifikace přeboru Prahy minivolejbalu (modrého) dívek 2017/18. Ta se odehraje na hřištích volejbalového areálu SK Meteor Praha v sobotu 23. září  největším rébusem bude zřejmě nevyzpytatelné počasí, které může potrápit více, než je nutné ... :-(  vždyť již dvě mládežnické soutěže musely být na začátku měsíce září zrušeny pro déšť a nezpůsobilý povrch hřišť !

Celkem se zúčastní kvalifikačního turnaje minivolejbalu 48 družstev, z toho 4 ze Středočeského kraje, jejichž týmy byly i přes mimořádně velký počet (již druhý rok po sobě!) družstev v soutěži přijaty do pražské soutěže. Rozehráno bude 12 základních skupin, ze kterých přes systém další baráíže play off bude určeno nasazení družstev do 8 výkonnostních lig 1. kola soutěže PP-ZKY-MIN 2017/18.  Rozpis uvádíme v příloze k článku.

Rozhodnuto bylo také všemi zástupci družstev a komise mládeže PVS, že navazující Velká cena Prahy 2017 minivolejbalu dívek bude odložena na měsíce duben/květen ve vhodném termínu.

Komise mládeže PVS (20.9.2017)