Minivolejbal

Na pořadu soboty 11.4. - finálové kolo Mini dívek!

9.4.2015

Bezprostředně ve dvou dubnových sobotách jsou již tradičně v tělocvičnách základní školy Na Šutce - domovských to hřištích pořadatelů z SK Kometa Praha - na pořadu dvě minivolejbalová klání. Nyní 11. dubna se bude konat závěrečné 6. kolo přeboru Prahy v minivolejbalu dívek 2014/15 (již jsme o něm psali při hodnocení kola předcházejícícho!) a vzápětí 18. dubna Komneta znovu pořádá krajského kolo barevného minivolejbalu, tentokráte v barvě zelené.

Co říci k nadcházejícím bojům? Snad je to, že vcelku vyrovnané výkony většiny družstev vytvořily prakticky natolik ustálené pořadí, že ve všech šesti ligách půjde pouze o kosmetické úpravy, i když některé týmy startují úplně v jiných ligách posledního kola, než začínaly anebo se pohybovaly po většinu mistrovských kol. Platí to zejména o prvých dvou výkonnostních skupinách, kde vlastně prakticky je rozhodnuto o 1. - 8. místě celkového bodování a hrát budou čtyři týmy o konečné umístění na 9. - 12. místě ...

Po delší odmlce ve výkonnosti má nejblíže k titulu Přeborníka Prahy nejlepší tým SK Kometa Praha před druhým Olympem B a překvapivě třetím Tatranem Střešovice. Předpokládáme však že žádný z kolektivů nebude chtít ani v posledním kole "nechat svoji kůži zadarmo" ...a naopak předvedou svoji nejlepší hru. Odměnou těm nejlepším třem budou medaile, 1. - 12 družstvo obdrží diplomy za umístění a všechny týmy i sladkou odměnu z rukou vedoucí soutěže Bc. Kristýny Kůtové, krajské koordinátorky minivolejbalu v Parze. V příloze výsledky 5. kola a rozpis toho závěrečného.

Komise mládeže PVS (8.4.2015).