Minivolejbal

Orion nejlepší v přeboru oranžového a zeleného MINI!

8.4.2019

Zatímco před týdnem si mohla družstva minivolejbalu čtyř barev na Velké ceně Prahy vyzkoušet svoji formu bez nervů, nyní na krajských přeborech hl.m. Prahy v barvě oranžové a zelené už šlo o mistrovské body a také o postup na oblastní kolo, potažmo v případě dalšího úspěchu až do finále přeboru České republiky. V sobotu 6. dubna proto na palubovkách školních tělocvičen Na Šutce bojovalo 32 týmů oranžového a 17 družstev zeleného MINI nejen o přebornické medaile, ale nejméně prvních sedn týmů z každé kategorie mělo zaručen postup o kolo výše!

Podařilo se to těmto týmům:

ORANŽOVÁ - 1. TJ ORION B, 2. SOKOL VRŠOVICE A, 3. VK LVI PRAHA A, 4. VK Lvi C, 5. SK Kometa C, 6. VK Lvi B a 7. SK JOKY A.

ZELENÁ - 1. TJ ORION   , 2. SK KOMETA A, 3. SK DANSPORT   , 4. VK Lvi   , 5. TJ Orion  , 6. TJ Orion   , 7. SK Prosek  .

Blahopřejeme všem medailovým týmům a děkujeme koordinátorce pražského minivolejbalu za přípravu a organizaci celé akce. V příloze jsou celkové výsledky přeborů Prahy, přikládáme také Informaci č. 1 ČVS o oblastních kolech ČR.

Komise mládeže PVS (8.4.2019).