Minivolejbal

Orion ovládl oranžový a zelený Minivolejbal v Praze!

18.4.2017

V sobotu 8. dubna se uskutečnilo krajské kolo zbývajících dvou barev - oranžové a zelené (žlutá a červená barva měla svůj přebor Prahy již v lednu t.r.). 25 družstev zeleného minivolejbalu se sešlo na hřištích tělocvičen základní školy Na Šutce, 28 týmů oranžových pak v ZŠ prof. J. Švecara v Modřanech. Pořadatelé z SK Kometa Praha (zelený Mini) a z TJ Orion Praha (oranžový) výborně zorganizovali náročný turnajový program družstev v jednom hracím dnu, čímž si vysloužili absolutorium zúčastněných, ale i poděkování soutěžní komise mládeže. V obou soutěžních turnajích zvítězila družstva TJ Orion Praha, kterým musíme na tomto místě upřímně poblahopřát k jejich triumfu!

V příloze zveřejňujeme všechny výsledky a tabulky jak základních skupin, tak i skupin o celková umístění družstev. Mravenčí práci při sestavení herních systémů turnajových skupin odvedla vedoucí soutěže a koordinátorka minivolejbalu v hl. m. Praze Mgr. Kristýna Kůtová, které rovněž patří velké poděkování. Tím naopak musíme šetřit u některých družstev, která i přes vážná upozornění Kristýny Kůtové stále ještě nedodala potřebné údaje k obdrženým barevným trikům, vyžadovaná Českým volejbalovým svazem.

A jaké bylo pořadí aspoň těch nejlepších sedmi týmů, které se svým umístěním kvalifikovaly do oblastního kola?

Oranžová barva: 1. TJ Orion Praha B, 2. SK Kometa Praha B, 3. SK Kometa Praha D, 4. Volley Team ČZU Praha A, 5. SK Kometa Praha F, 6. SK Prosek Praha  B, 7. SK Meteor Praha B.

Zelená barva: 1. TJ Orion Praha A, 2. Studio Sport A, 3. Studio Sport B, 4. SK Dansport Praha A, 5. SK Prosek Praha A, 6. Volley Team ČZU Praha B, 7. TJ Orion Praha B (Kladno mimo soutěž!). Všem týmům gratulujeme a přejeme úspěch v oblastním kole!

Fotografie jsou z průběhu slavnostního ceremoniálu turnaje.

Soutěžní komise mládeže PVS (18.4.2017).