Minivolejbal

Studio v 1. kole minivolejbalu dívek znovu vítězně!

16.10.2017

Nejlepší družstvo minivolejbalu dívek Studia Sport - tým "A" doslova "nezapomněl" vyhrávat ani v novém ročníku soutěží mládeže PVS 2017/18! Loňský přeborník Prahy, i když v obměněném složení, totiž ovládl hned první kolo přeboru Prahy. Tým Studia A podpořilo svým způsobem i "Béčko" klubu na 3. místě I. ligy, když mezi ně se "vešel" jenom svým 2. místem tým Orionu Praha A. V nejlepší skupině soutěže pak 4. místo obsadilo družstvo Olympu B, 5. byl překvapivě Dansport A před Meteorem A, který sestupuje do II. ligy.

Turnaj II. ligy vyhrála zaslouženě Slavia A před Španielkou A a Spartakem Pečky, za nimi skončil celek SKŠ ZŠ Mikulova, dále Kometa A a Studio Sport C, jehož výsledky jej odsoudily k sestupu do III. ligy, odkud postupuje vítěz skupiny  - družstvo Olympu A. Další podrobné výsledky zahajovacího kola, které zpracovala vedoucí soutěže Mgr. Kristýna Kůtová, najdete v přílohách k tomuto úvodnímu článku.