Minivolejbal

Studio získalo potřetí za sebou Přeborníka Prahy MINI dívek !

13.3.2018

Neuvěřitelné se stalo skutkem! I když už průběh dlouhodobé turnajové soutěže minivolejbalu (modrého) dívek 2017/18 nasvědčoval, že nejlepší - "A" tým Studia Sport bude znovu vážně usilovat o vítězství, přesto musíme konstatovat, že kvalitní svědomitá tréninková práce s volejbalovými talenty v klubu na okraji hl.m. Prahy přinesla "ovoce" v podobě nevídaného, ale zaslouženého úspěchu - družstvo Studia Sport A získalo titul Přeborníka Prahy 2017/18 potřetí za sebou!!! A družstvo Studio Sport "navrch" přidalo bronz za třetí místo! Vyrovnané výborné výkony udržely týmy Studia stále na špici celkového bodování 48 družstev a poslední turnajová výhra "áčka" ve skupině I. ligy byla už jen doopravdy "sladkou" tečkou nebo spíše vykřičníkem za úspěšnou sezónou.

I další pořadí bylo vcelku jednoznačné: 2. místo Orionu A s 234 body a čtyřmi body za Studiem Sport (238 b.) poměrně překvapující ale rovněž zasloužené, vynikající 3. místo Studia Sport B s 230 body, 4. místo - PVK Olymp Praha B s 226 body, 5. SK Dansport A (217), 6. SK Španielka řepy (216), 7. SK Slavia Praha A (209), 8. SK Meteor A (208), 9. SKŠ ZŠ Mikulova (197), 10. Tatran Střešovice A (182).

Po skončení posledního utkání skupiny v tělocvičnách základní školy na Šutce byl na programu slavnostní ceremoniál, na kterém za účasti předsedy ČVS p. Mgr. Marka Pakosty mohla vedoucí soutěže pražského minivolejbalu Kristýna Kůtová předat nejlepším 3 týmům medaile a všem zúčastněným družstvům diplomy za jejich umístění  v přeboru Prahy minivolejbalu dívek.

Jménem Pražského volejbalového svazu upřímně gratulujeme ke zlatým medailím staronovému Přeborníku Prahy - STUDIU SPORT A, blahopřejeme dalším medailovým celkům - 2. TJ Orion Praha A a 3. Studiu Sport B! Děkujeme hráčkám za jejich výkony a trenérů a vedoucím družstev za celkovou kázeň a disciplinu - vždyť i po skončení celé soutěže zaznívají halsy spokojených zástupců družstev, včetně těch "přespolních", která se letos našeho přeboru Prahy zúčastnila. Velké díky určitě patří i Kristýně za bezvadnou přípravu a organizaci průběhu soutěže (a taky za přípravu podkladů k soutěži, které i nyní najdete v přílohách k článku).

V příloze fotografie přeborníka Prahy - Studia Sport A a skupinové fotky všech týmů Studia.

Komise mládeže PVS (13.3.2018).