Minivolejbal

Také přebor zeleného MINI patří Kometě!

22.4.2015

Podobně jako tomu bylo před pouhým týdnem u svých starších spoluhráček z přebornického týmu (modrého) minivolejbalu dívek, i družstvo hráček SK Kometa Praha D, narozených 1.7.2003 a mladších, zvítězilo zcela zaslouženě v přeboru Prahy minivolejbalu tentokráte barvy zelené! Mistrovský turnaj se konal jako krajské kolo projektu Českého volejbalového svazu "Minivolejbal v barvách" pro rok 2015, jehož oblastní kolo bude v Českých Budějovicích a republikové finále pak v měsíci září t.r.

Velice hezké soutěže, konané na hřištích tělocvičen základní školy Na Šutce, se v sobotu 18. dubna utkalo celkem 18 týmů z Prahy. Hrálo se ve třech základních skupinách, z nichž do finálových skupin o 1. - 6. místo, 7. - 12. místo a o 13. - 18 místo postupovaly vždy 2 družstva podle umístění na 1. - 2. místě, 3. - 4. místě a 5. - 6. místě ve  skupině. Další pořadí finálové skupiny o první až šesté místo, z níž vzešly medailistky, bylo následující: 2. TJ Orion A, 3. volleyball.cz ČZU Praha A, 4. SK Dansport B, 5. SK Kometa Praha C, 6. TJ Orion C.

Uvedené týmy spolu se 7. Dansportem A nejenom že oprávněně dostaly diplomy za konečné umístění, ale navíc mají také právo startovat v oblastním kole a my jim k tomu přejeme úspěšný start! Nejlepší tři družstva obdržela z rukou ředitelky turnaje Bc. Kristýny Kůtové zlaté, stříbrné a bronzové medaile přeboru Prahy 2015! V příloze oficiální výsledky soutěže.

Na fotografiích zachyceny momentky z průběhu a portréry nejlepších týmů přeboru Prahy.

Komise mládeže PVS (22.4.2015).