Minivolejbal

Týmy Komety a Orionu nejlepší v KP Mini v barvách!

8.1.2018

V neděli 7. ledna se v tělocvičnách základní školy Na Šutce uskutečnila 1. část krajských přeborů hl.m. Prahy v minivolejbalu v barvách - žluté a červené. Celkem 36 družstev (po 18 v každé kategorii) bojovalo nejprve vždy v 3 základních skupinách po šesti družstvech, poté vždy týmy umístěné na stejných místech ve skupinách bojovalo v tříčlenných finálových skujpinách o konečná umístění.

A jak vyznělo umístění 7 nejlepších týmů, které mají právo postupu do oblastních kol mistrovství České republiky?

Barva žlutá: 1. SK Kometa Praha D, 2. Kometa B, 3. SK Meteor Praha A, 4. Kometa A, 5. PVK Olymp Praha A, 6. Volley team ČZU Praha A, 7. TJ Orion Praha C.

Barva červená: 1. TJ Orion Praha C, 2. Orion B, 3. Orion A, 4. SK Kometa Praha B, 5. Kometa A, 6. Orion D, 7. SK Meteor Praha A.

Další pořadí, všechny výsledky skupin a finálových utkání najdete v přílohách k článku. Všichni hráči a hráčky družstev obdrželi drobné ceny, nejlepší 3 týmy v kategorii získaly poháry Pražského volejbalového svazu, sedm nejlepších celků diplomy za umístění. Děkujeme všem za vynikající kázeň a hezký sport a také organizátorům Krajských přeborů z SK Komety Prahy v čele s koordinátorkou minivolejbalu v Praze Mgr. Kristýnou Kůtovou.

V příloze fotografie z průběhu akce se souhlasem Ing. Dvořáka.

Komise mládeže PVS (8.1.2018).