Minivolejbal

Týmy Orionu ovládly přebor MINI zeleného a oranžového!

12.4.2018

Tak jako tomu bylo v loňském roce, tak i letos si družstva Orionu pěkně "zařádila" ve výsledkových listinách přeborů Prahy minivolejbalu 2018 v barvách zelené a oranžové! Turnaje se v letošním roce na přání mnohých klubů konaly odděleně: zelený MINI se hrál v tělocvičnách základní školy Na Šutce, naopak oranžový minivolejbal se konal v tělocvičnách ZŠ prof. Švejcara v Modřanech. To aby se mohlo zúčastnit co nejvíce družstev a byl to skutečně dobrý počin. Celkem 24 týmů "oranžových" a 18 "zelených" soutěžilo po celou sobotu 7. dubna a nakonec kromě těch nejúspěšnějších, které byly oceněny medailemi Pražského volejbalového svazu, si dobře zahrály vlastně všechny celky.

A jaké tedy bylo pořadí těch 7 nejúspěšnějších týmů v každé věkově kategorii/barvě, které získaly právo postupu do oblastního kola republikového Minivolejbalu v barvách?

Zelený MINI: 1. TJ Orion Praha D, 2. SK JOKY A, 3. SK Kometa Praha B, 4. VolleyTeam ČZU Praha B, 5. SK Prosek A, 6. Orion A, 7. Kometa A.

Oranžový MINI: 1. TJ Orion Praha A, 2. SK Prosek A, 3. SK Kometa Praha B, 4. Orion C, 5. Orion B, 6. Prosek B, 7. Prosek C.

Další pořadí, všechny výsledky základních skupin obou barev, výsledky finálových skupin o umístění a celkové pořadí všech zúčastněných družstev, které připravila vedoucí turnaje Mgr. Kristýna Kůtová z podkladů organizátorů turnajů, přinášíme v přílohách k článku. Blahopřejeme vítězům, oceňujeme postupující družstva a fandíme všem hráčkám a hráčům, aby u volejbalu vydrželi a zůstali těmi, kdo přispějí ke konsolidaci volejbalové základny v hl.m. Praze i v budoucnu! Děkujeme pořadatelům z Komety a z Orionu a také koordinátorce minivolejbalu v Praze Kristýně Kůtové za celé uspořádání krajských přeborů Prahy minivolejbalu v barvách pro soutěžní období 2017/18!

V příloze skupinová fotografie účastníků zeleného MINI ze Šutky!

Komise mládeže PVS (11.4.2018).