Minivolejbal

výsledky 5. kola minivolejbalu dívek (14.3.2015)!

18.3.2015

V příloze zveřejňujeme dokumenty z 5. kola přeboru Prahy minivolejbalu dívek (výsledky, průběžnou tabulku). Ve skupině I. ligy opět dominoval tým dosavadního lídra soutěže - SK Kometa Praha A, před Olympem B, Sudiem Sport A a Olympem A. Tato družstva také bojují v popředí tabulky o medailová umístění, vítěz je však už teoreticky jasný - Kometa má totiž nedostižný náskok a tak poslední finálové kolo bude pro tento tým už pouhá formalita. Na některých dalších místech však není jasné a proto očekáváme i v dubnovém finále ještě napínavé souboje.


Součástí příloh je také organizace a rozpis na další a zároveň poslední turnaj, který se bude konat 11. dubna v prostorech tělocvičen základní školy Na Šutce. Na příštím turnaji se můžou hráčky těšit na občerstvení, míče budou opět k dispozici a nezapomínáme ani na oblíbené ztráty a nálezy.

Budou se rozdávat přebornické medaile (8 medailí na tým) a diplomy (pro prvních 12 týmů), zpestřením bude rovněž sladk odměna pro všechna družstva v podobě tradičních dortů, připravených pořadateli z SK Komety Praha.

Děkuji Vám za krásné volejbalové chvíle a těším se na další pokračování.

S přáním hezkého dne
Kristýna Kůtová, vedoucí soutěže (17.3.2015).