Minivolejbal

Výsledky KP Mini barev - Novoroční Kometa 2019!

8.1.2019

V neděli 6. ldna se již tradičně konala akce těch nejmladších volejbalistů a volejbalistek - Novoroční Kometa 2019, pořádaná agilním klubem SK Kometa Praha ve spolupráci s Pražským volejbalovým svazem jako 1. část krajských přeborů hl. m. Prahy v minivlejbalu v barvách žluté a červené. V každé z těchto věkových kategoriích jejichž pravidla uvádíme znovu v přílohách, startovalo vždy 21 týmů.

Zatímco v barvě žluté vyhrál turnaj tým VK Lvi Praha A před 2. Olympem A, třetím Meteorem a čtvrtou Kometou C, v barvě červené špici tabulky ovládly celky TJ Orionu Praha v pořadí: 1. Orion B, 2. Orion C, 3. Orion E a 4. Orion A. Přehled umístění všech týmů, z nichž první 3 obdržely poháry Pražského voklejbalového svazu a přeborniucké medaile a všechna družstva diplomy za umístění, přinášíme v přílohách spolu s několika fotografiemi z akce.

Poděkování za vzornou přípravu a organizaci v průběhu turnaje patří všem vedoucím a trenérům/trenérkám družstev, ale především pořadatelům z SK Kometa Praha v čele s koordinátorkou minivolejbalu v Praze Mgr. Kristýnou Kůtovou.

Komise mládeže PVS (8.1.2019).