Ml. žáci

Dansport velkým soupeřem ČZU ve 3. kole ml.žáků

29.12.2016

Velice vyrovnané boje svedly spolu týmy mladších žáků v předvánočním 3. kole pražského přeboru. Nejvíce to bylo vidět v utkáních turnaje I. ligy, kde například jen sety rozhodly o turnajovém pořadí. Jak vedoucí celek soutěže ČZU A, tak druhý Dansport prohrály jeden zápas, ale ČZU A pak už nic neztratily zatímco Dansport prohrál ještě jeden set, a tak lídr mohl prakticky turnajovým vítězstvím navýšit svůj náskok v čele tabulky právě před 2. Dansportem (72 bodů) na 6 bodů. Třetí ČZU B se dostalko před Prosek A, když pátý Orion neuhrál tentokráte ani set a I. ligu opouští pro 4. kolo, které se bude hrát až na konci měsíce ledna 2017.

Druhou ligu vyhrála Kometa A před Prosekem C, turnaj III.ligy patřil vítězné Kometě B před Prosek D. V celkovém pořadí po odehraném třetím kole je na třetím místě Prosek A (71 b.) těsně před čtvrtým ČZU B (70) a pátou Kometou A se 67 body. Další pořadí: 6. Orion A (65), 7. Slavia (58) a 8. Prosek C (55). Podrobné výsledky a tabulky vč. celkového bodování pořadí lze najít v přílohách k článku.

Komise mládeže PVS přeje všem hráčům, trenérům a příznivcům žákovského volejbalu šťastný Nový rok 2017!