Ml. žáci

Mladší žáci ČZU i ve 4. kole vítězí před 2. Prosekem!

18.1.2017

Také čtvrté právě odehrané soutěžní kolo přeboru Prahy mladších žáků ukázalo svými výsledky na jednoznačného adepta zaltých přebornických medailí - je jím naprosto nejlepší tým soutěže - volleyball.cz ČZU Praha A, který za sebou nechal největší soupeře - 2. SK Prosek, 3. ČZU B, 4. Kometu A a 5. Dansport, který z I. ligy sestupuje. V celkovém pořadí má ČZU A (104 bodů) už 8bodový náskok právě před chlapci z SK Prosek (96 b.) a na 3. - 4. místě společně týmy Dansportu A a ČZU B (oba 94).

Postupy: skupinu II. ligy vyhrál celek ČZU C před Prosekem C, III. ligu opanoval vítězný Prosek D před ČZU D, turnaj IV. ligy vyhrálam Kometa C před Prosekem E a konečně V. ligu vyhrálo družstva ČZU F před Dansportem B. Sestupy: z II. ligy Kometa B, z III. ligy ČZU E a ze IV. ligy Orion D. Tabulky jednotlivých skupin 4. kola a tabulku celkového bodování najdete v pořílohách k článku. Další dvě (poslední) kola se budou hrát na venkovních kurtech. Data spolu s pořadateli turnajů připravil vedoucí soutěže Ing. D. Dvořák.