Ml. žáci

Mladší žáci Komety vyhráli 4. turnaj I. ligy !

27.1.2006

Poslední, čtvrté kolo Přeboru mladších žáků naznačilo, že závěr mistrovské soutěže této kategorie může být ještě velmi dramatický. Chlapcům z Komety A1 totiž vydržela "předvánoční" forma, která jim umožnila vítězstvím 2:0 na sety nad největším soupeřem - Lužinami A1 vyhrát lednový turnaj I. ligy a snížit tak bodový náskok vedoucího družstva. Hoši z Komety A2 tentokráte nebyli "černým koněm" a bez jediného vyhraného setu opouštějí pro následující turnaj nejlepší skupinu, do které se navrací ve 4. kole "ztracený tým Lužin A2. Ten vyhrál II. ligu, i když s určitými potížemi po třísetových vítězstvích nad Dansportem A1 a Lužinami B1. Zejména těsné bylo vítězství nad Danspotrem, když třetí set skončil 16:14 pro celek Lužin A2 a to znamenalo odsunutí poraženého na 2. místo. Na rozdíl od Lužin B2, které se zachránily výhrou nad svými kolegy, však Lužiny B1 sestupují do III. ligy a nahrazeny budou v dalším kole vítězným týmem SK Prosek A2. ve všech ligách spolu družstva sváděla urputné boje a tak kromě IV. ligy, ve které tentokráte chyběla pro nemoc družstva Lužin C1 a C2, všechna družstva bez rozdílu uhrála nejméně dva vítězné sety. Zajímavostí také jistě byl fakt, že utkání řídili dva z nově vyškolených rozhodčích 3. třídy - otec a syn Caithamelové Otakarové starší a mladší ! Podrobnosti - viz přílohy !