Ml. žáci

Mladší žáci SK Prosek A vyhráli přebor Prahy 2017/18

4.4.2018

Mladším žákům SK Prosek Praha se opět podařil "husarský kousek" - sice pro mnohé nezasvěcené trochu překvapivě, ale pro "lidičky" kolem chlapecké složky mladšího žactva hl.m. Prahy už zcela zaslouženě ovládli letošní ročník pražského přeboru 2017/18! Nejlépe o tom svědčí obrovský náskok 7bodů před největším rivalem - Volleyteamem ČZU Praha A v čele tabulky.

A tak se nemůžeme divit, ba právě naopak: mladí chlapci z Proseka si s chutí "došli" pro zlaté přebornické medaile, které jim na slavnostním ceremoniálu po skončení utkání turnaje I. ligy 6. kola předal předseda Pražského volejbalového svazu PaedDr. Jiří Olšiak. Stříbrné medaile pak převzali z rukou předsedy PVS hráči "domácího" týmu Volleyteam ČZU A, třetí skončili hráči TJ Orion Praha A s pětibodovou ztrátou za ČZU.

Celkové pořadí družstev jakož o podrobné výsledky s tabulkami všech výkonnostních skupin posledního soutěžního kola najdou návštěvníci webu PVS v přílohách k článku. Dokumentaci zaopatřil vedoucí soutěže Ing. Daniel Dvořák, kterému patří velké díky za přípravu a organizaci průběhu všech soutěží chlapecké složky soutěží mládeže PVS 2017/18, poděkování svazu však míří i ke klubu VolleyTeam ČZU Praha, který se iniciativně postaral o zajištění hracích ploch všech mistrovských soutěžních kol!

Komise mládeže PVS.