Ml. žáci

Přeborník Prahy ml. žáků se jmenuje SK Prosek A!

24.3.2019

Podobně jako ve věkové kategorii starších žáků, tak i v mladších žácích se během soutěžního období 2018/19 v celkem vyrovnaném souboji tří nejlepších týmů projevila převaha chlapců z SK Prosek Praha A! Dvě prvá místa, dále dvě druhá a jedno třetí v celkem pěti soutěžních turnajích I. ligy znamenalo dohromady čtyřbodový náskok proseckého kolektivu před druhým celkem v pořadí - VK Lvi Praha B (122), třetím v celkové tabulce je družstvo VK Lvi Praha A (118), když nepočítáme mimo soutěž hrající Sokol Řevnice se 118 body. 

Právě poslední turnaj znamenal vyřešení poslední otázky - kdo bude ze souboje Lvi A - Dansport A tím vítězem, který dosáhne na bronzové madile přebpru Prahy ? A byl to bojovný tým Lvů, který nakonec vyhrál celý turnaj , smazal tříbodovou ztrátu na Dansport a mohl tak spolu s zlatým Prosekem A, stříbrným VK Lvi Praha B převzít z rukou místopředsedy Pražského volejbalového svazu bronzové medaile za 3. místo, "bramborové" medaile zůstaly v rukou oslabeného družstva SK Dansport A (jeho nejlepší hráč "musel" odjet" s roidiči na zahraniční zájezd) ... i takové situace někdy rozhodují o (ne) úspěchu po celoroční práci.

V přílohách nabízíme pohled na podrobnější výsledky všech skupin závěrečného soutěžního kola úspěšného přeboru Prahy mladších žáků, které spolu s vedoucím turnaje Matějem Klouzalem připravil vedoucí soutěže Ing. Daniel Dvořák.

 

Komise mládeže PVS (24.3.2019).