Ml. žáci

Překvapující výhra Komety v 6. kole ml.žáků!

21.5.2015

Tak tohle překvapení se určitě nečekalo! I když výkony nejmladší garnitury chlapeckých družstev SK Komety Praha měly stoupající tendenci, přesto vítězství "A" týmu Komety v první lize 6. kola přeboru Prahy doslova šokovalo! Ti největší favorité v čele s 3. volleyball.cz ČZU Praha "A", 2. Prosekem "A" i 4. Dansportem, kteří do neděle byli před zářící Kometou, museli "sklonit své hlavy" před nadšeným výkonem a první turnajovou výhrou tohoto týmu v průběhu soutěže. Výsledky "zařídily" zajímavé pořadí nejlepších před posledním soutěžním kolem, které se bude konat za čtrnáct dní opět na hřištích areálu ZŠ J. Wericha na Španielce ... kdy vlastně není jednoznačné, kdo bude stát na jakém místě "medailové bedny"

Nyní je tedy v čele cekového pořadí SK Prosek "A" se 116 body před svým "úhlavním" rivalem ČZU Praha "A" (114 b.), Kometa "A" se značně polepšila a je celkově třetí se 108 body před zatím "bramborovým" Dansportem "A" (106 b.). Pátý Orion "A" (90) bude hrát ve II. lize závěrečného kola stejně jako nyní sestupující zatím 6. Kometa "B" (88 bodů) a tak si to tyto týmy o svoje umístění rozdají v přímém souboji. Sedmý Prosek "B" (84 b.) zaslouženě vyhrál skupinu II. ligy a bude v závěru účastníkem nejlepší skupiny. Další pořadí je následující: 8. ČZU "B" - sestupující do III. ligy (80), 9. ČZU "D" (75) a 10. ČZU "C" (62).

Z dalších postupů a sestupů vybíráme: celkově 15. Prosek "C" (43) postupuje do II. ligy, 19. Kometa "D" (17) sestupuje do IV: ligy a 17. ČZU "E" (20) postupuje ze IV. do III. ligy. tyto týmy spolu s 18. Prosekem "D" (18) a s 20. Dansportem "D" (12) tvoří závěr celkového pořadí. Jak připomínáme, rozpis závěrečného kola bude přílohou k dalšímu článku webu PVS (autorem je vedoucí soutěže Ing. Daniel Dvořák).

Komise mládeže PVS (21.5.2015).