Ml. žákyně

2. kolo ml. žákyň: souboj Komety A a Olympu v čele!

19.11.2015

Jak se začíná ukazovat po druhém kole v soutěži přeboru Prahy mladších žákyň 2015/16, bude tady pořádně horko, a to možná po celé soutěžní období této věkové kategorie. I ve druhém kole nebyla nouze o kvalitní a dramtická střetnutí jak těch nejlepších celků, tak i v těch "spodních vodách" soutěže! Ale to si přece přejem, pokud se jedná a i v budoucnu bude jednat o kvalitní výkony hráček i družstev, neboť z také vyrovnanosti na vysoké úrovni roste i kvalita těch vyšších kategorií a vlastně celého dívčího volejbalu.

Ale k samotným výsledkům: tři družstva - Kometa A, Olymp B i Olymp A v I. lize dosáhly stejných výsledků - 3 vítězství a jednu porážku a tak o bodech rozhodovala další kritéria - tady poměr setů a tak plný počet 17 bodů získala Kometa (6 vít./3 por.), o bod méně pak 2. Olymp B (7/3) a třetí byl nakonec Olymp A (6/3)! Čtvrté bylo Studio  a pátý olymp D, který sestupuje do II. ligy třetího kola. Celkově tak vede Olymp A s 32 body před 2.-3. Kometou A  a Olympem B (obě družstva po 31 b.). Čtvrté místo patří Studiu s 30 body.

Po poměrně velkém odstupu jsou na 5. - 6. místě týmy Olympu D a Tatranu Střešovice s 25 body, dále následuje 7. Španielka s 22 a 8. Orion A s 20 body. Další podrobné výsledky můžou návštěvníci tohoto webu a čtenáři tohoto článku najít v přiložených výsledkových souborech (ved. soutěže: Mgr. Eva Zenklová).

Komise mládeže PVS (19.11.2015).