Ml. žákyně

4. kolo ml. žákyň - Studio v čele, Orion a Olymp B bojují o stříbro!

25.1.2019

Zatímco si družstvo Studia Sport přesvědčivě udržuje vysoký náskok v čele tabulky přeboru Prahy mladších žákyň, resp. jej dokonce navýšilo o další bod na celkových 76, za jejich "zády" zuří boj o pomyslné stříbrné medaile. V turnaji I. ligy totiž znovu druhým místem zabodoval celek Orionu A a dokázal tak vyrovnat dosavadní rozdíl oproti zatím druhému týmu tabulky - PVK Olymp Praha B. Oba tyto celky tak mají nyní stejný počet bodů - 69 a mezi nimi se také s největší pravděpodobností v závěru soutěže rozhodne o 2. a 3. místě v přeboru.

Z I. ligy sestupuje nyní celkově 4. SK Dansport (64), a vrací se vítěz II. ligy - celkově 5. PVK Olymp Praha A (62 b.). Další pořadí v "desítce" nejlepších pak tvoří 6. ABC Braník (53), 7. SKŠ ZŠ Mikulova Praha A (51), 8. SK Španielka Řepy (50), 9. Tatran Střešovice (46) a 10. místo patří týmu SK Slavia Praha (39). Další podrobné výsledky, tabulky skupin a také celkové bodování družstev po čtyřech odehraných kolech je v příloze k článku. Podklady spolu s vedoucími všech soutěžních turnajů připravila Radka Mihaličková, vedoucí soutěže mladších žákyň.

Upozorňujeme, že výsledky všech pražských soutěží dospělých i mládeže lze také najít v rubrice našeho webu "Výsledky soutěží" prolinkem na http://www.cvf.cz/souteze/?kraj=PP!

Komise mládeže PVS