Ml. žákyně

Dansport potvrdil top formu - výsledky 2. kola ml. žákyň

5.11.2019

Tým mladších žákyň SK Dansport byl v turnaji I. ligy druhého kola přeboru Prahy znovu nejlepší a poté, co vyhrál nad stále lepšícím se celkem Studia Sport 2:1 (14,-16,14), zvýšil po plném bodovém zisku svoje vedení v tabulce již na 3 body před druhým SK Meteor (39 bodů), když na 3. - 4. místě jsou společně ZŠ Mikulova A a Studio Sport s 37 body. Právě Studio však bude mít před "Mikulovkou" výhodu v tom, že jeho 2. turnajové místo zaručuje účast v I. lize i pro 3. kolo na rozdíl od soupeřek, které musí po 4. místu do skupiny druhé ligy.

Postup z druhé ligy patří zaslouženě týmu SK Kometa Praha A, která svůj turnaj vyhrála před dosud pátým Orionem A. Další výsledky kromě výsledkové databáze v rubrice Praha/Soutěže na http://www.cvf.cz/ nebo na VISu ČVS v modulu praha/mládež/ najdete v příloze k tomuto článku.