Ml. žákyně

Ml. žákyně Studia Sport - Přebornice Prahy 2018/19

28.3.2019

Jak se předpokládalo, tak se i stalo: novými naprosto zaslouženým přebornicemi Prahy mladších žákyň se pro soutěžní období 2018/19 staly hráčky Studia Sport! Ihned od kvalifikace soutěže přes 6 turnajů až po finále a zakončení dlouhodobé soutěže hráčky uhříněveského klubu dokazovaly svoji herní převahu. Ta vyústila v šest turnajových výher skupiny I. ligy, což znamenalo 9bodový náskok Studia (114 bodů) před 2. Olympem B (105), třetí místo zaujmul tým TJ Orion Praha A (103), čtvrté místo patří celku SK Dansport Praha (95). Ihned po skončení skupiny I. ligy v hale ZŠ U Obory v Uhříněvsi předal v rámci slavnostního ceremoniálu medaile a diplomy Pražského volejbalového svazu nejlepším čtyřem družstvům člen předsednictva svazu Ing. René Činátl.

Další pořadí družstev v tabulce celkového bodování vypadá následovně: 5. PVK Olymp Praha A (90), 6. TJ ABC Braník (81), 7. SKŠ ZŠ Mikulova A (79), 8. SK Španielka Řepy (71). Další podrobné výsledky, tabulky a celkové pořadí najdete v přílohách k článku.

Jménem Pražského volejbalového svazu blahopřejeme novému Přeborníku Prahy - družstvu Studia Sport a oceňujeme další medailistky a družstva na špici pražských týmů mladších žákyň! Děkujeme Radce Mihaličkové za vynikající vedení soutěže a všem trenérkám a trenérům za odpovědný přístup k zajištění rozvoje volejbalových dívčích talentů v této věkové kategorii.

Komise mládeže PVS (27.3.2019).