Ml. žákyně

Olymp A Přeborníkem Prahy ml. žákyň před Olympem B!

26.3.2015

Hotovo, dobojováno, slavnostně vyhodnoceno! Ano, jedna z nejdelších soutěží přeborů Prahy mládeže 2014/15 - přebor mladších žákyň - byla ukončena jeho sedmým závěrečným kolem, jehož turnaj I. ligy byl dokonce odehrán v proslulé sportovní hale PVK Olymp Praha ve Vršovicích. A výsledky této nejlepší výkonnostní skupiny? Pořadí: 1. Olymp A, 2. Olymp B, 3. Kavčí Hory a 4. Kometa A, jen kopírují tabulku celkového bodování, v němž po tři poslední kola už ani nedocházelo k převratným změnám v pořadí. A tak mohly být v samotném závěru na slavnostním ceremoniálu zástupkyní Pražského volejbalového svazu a vedoucí soutěže Mgr. Evou Zenklovou předány nejlepším třem týmům medaile a všem čtyřem zúčastněným diplomy, bez většího překvapení.

Jménem výboru Pražského volejbalového svazu všem nejlepším blahopřejeme k úspěchu, velké gratulace ovšem patří zejména novému Přeborníku Prahy - družstvu PVK OLYMP PRAHA A pod vedením trenéra Milana Gavalce!

Poměrně velké bodové odstupy v celkovém bodování zajistily "konstantní" pořadí i v dalších ligách, zejména ve druhé skupině, kde ani finiš velice dobře hrající celkově 7. Španielky v závěru soutěže nestačil smazat ztrátu na Studio Sport A, které si udrželo své šesté místo od prvého soutěžního kola za pátým Tatranem Střešovice až po úplný závěr. I když nakonec byl rozdíl mezi těmito týmy pouze jednobodový. A to navíc Studio svého soupeře porazilo na jeho půdě. Osmý zůstal celek Orionu.

Podrobné výsledky, tabulky, souhrn výsledků všech skupin a tabulku celkového bodování z podkladů vedoucí soutěže Mgr. E. Zenklové najdete v přílohách spolu s fotografiemi úspěšných týmů a ze slavnostního ceremoniálu po nástupu všech družstev. Pevně věříme, že s většinou hráček se v příštím soutěžním období sejdeme ve vyšší žákovské kategorii!