Ml. žákyně

Olymp A se 4 body náskoku po 3. kole ml. žákyň!

29.11.2017

V tomto víkendu právě skončeném třetím kole přeboru Prahy mladších žákyň si hráčky vedoucího Olympu A (60 bodů) další turnajovou výhrou ve skupině I. ligy vybudovaly již skoro neohrožený náskok 4 bodů před nejbližším pronásledovatelem - 2. celkem v pořadí tabulky celkového bodování - Studiem Sport A (56 bodů). V eskupině bylo pořadí následujicí: 1. Olymp A, 2. Studio A, 3. Kometa A a 4. Orion (sestupující do II. ligy 4. kola!).

Skupinu II. ligy vyhrál Olymp B před SK Slavia Praha, III. ligu pak Studio Sport B před Olympem C, IV. ligu Olymp D před Španielkou a konečně turnaj V. ligy skončil vítězně pro Kometu B, která vyhrála před Střešovicemi B. celkově tedy bodování vede Olýmp A před 2. Studiem A a 3. Kometou A (53 b.), další pořadí nejlepších je následující: 4. Olymp B (51), 5. Orion A (50), 6. SK Slavia Praha (44), 7. SK Meteor A (43) , Tatran Střešovice A (38) , Olymp C (36) a 10. SK Dansport s 30 body.

Další podrobné výsledky, tabulky a celkové pořadí družstev po třech odehraných kolech, které zpracovaly vedoucí soutěže radka Mihaličková, jsou v přílohách k článku.