Ml. žákyně

Přebornicemi Prahy ml. žákyň Olymp Praha A!

4.4.2018

Výborná úroveň dlouhodobě turnajové soutěže pražského přeboru mladších žákyň se udržela i do závěrečných turnajů 7. kola, kterým vyvrcholila v sobotu 24. března v tělocvičně ZŠ Na Šutce soutěžní sezóna 2017/2018 této věkové kategorie.

I v posledním turnaji se projevila herní převaha favorizovaných týmů, které nakonec také zaslouženě "pobraly" přebornické medaile. Za účasti místopředsedy Pražského volejbalového svazu PaedDr. Petra Voseckého se po skončení posledního utkání skupiny I. ligy uskutečnil slavnostní ceremoniál, v jehož rámci byly předány zlaté medaile vítěznému celku PVK Olymp Praha A, stříbrné medaile obdržely hráčky Studia Sport a bronz získalo "domácí" družstvo SK Kometa Praha A. Čtvtrým v turnaji byl celek PVK Olymp Praha D.

Všem medailistkám jménem Pražského volejbalového svazu blahopřejeme, ocenění výkonů však patří i dalším zúčastněným družstvům přeboru Prahy mladších žákyň!

Díky všem pořadatelům turnajů, a hlavně Radce Mihaličkové za bezchybnou přípravu a organizaci celé soutěže. Doufejme, že co nejvíce hráček nyní postoupí o věkovou kategorii výše, z níž se rekrutuje obvykle tak velice úspěšný výběr krajského centra mládeže Prahy!

V příloze kromě výsledkové dokumentace též fotografie nejlepších týmů soutěže.

Komise mládeže PVS (4.4.2018).