Ml. žákyně

Rozpis 5. kola mladších žákyň - boj o bronzovou příčku

14.2.2019

V příloze zveřejňujeme rozpis dalšího, v pořadí 5. kola pražského přeboru mladších žákyň 2018/19, které se odehraje v sobotu 2. března t.r. Určitě nejzajímavější bude turnaj I. ligy, ve kterém bude sice hrát již jasný vítěz soutěže Studio Sport bez stresu, neboť jeho náskok 7 bodů před pronásledovatelkyněmi je více než dostatečný, ale naopak půjde o vyřešení rébusu, který z týmů Orionu B a Olympu B (oba týmy mají stejný počet 69 bodů) bude nakonec ověnčen stříbrnými medailemi, zatímco druhý tým bude "plakat" pouze nad bronzem? Dalším účastníkem této nejlepší skupiny, která se bude hrát v krásné tělocvičně ZŠ Břežany, bude pátý tým v celkovém pořadí - PVK Olymp A, když před ním o dva body je dosud čtvrtý Dansport, ten ovšem bude hrát ve II. lize.

Skupina II. ligy bude hrána v tělocvičně ZŠ J. Wericha ve Španielově ulici v Řepích, turnaj III. ligy se bude konat v základní škole Na Šutce v Kobylisích a IV. ligu bude pořádat TJ Tatran Střešovice ve svojí hale v Sibeliově ulici, začátky turnajových prvních utkání jsou všude v 9 hodin.

Pro zopakování výsledků předcházejícího soutěžního kola přikládáme celkové bodování soutěže po čtyřech odehraných kolech. Následující turnaje jsou předposledními před úplným závěrem soutěže a tak jsem jistě všichni zvědavi, jak se týmy "popasují" s formou, která by měla během měsíce března vyvrcholit.

Komise mládeže PVS.